Εγκρίθηκε ο πίνακας δρομολογίων του Υπεραστικού ΚΤΕΛ Μεσσηνίας για την καλύτερη εξυπηρέτηση του επιβατικού κοινού - επισκεπτών και των εργαζόμενων στο Costa Navarino ως εξής:
8:15 π.μ.: Μεθώνη - Ρωμανού, 18:00 μ.μ. Ρωμανού - Μεθώνη και
8:15 π.μ. Γαργαλιάνοι - Μάραθος - Τραγάνα - Ρωμανού, 18:00 μ.μ. Ρωμανού - Τραγάνα - Μάραθος - Γαργαλιάνοι.
«Πράσινο φως» από το Δ.Σ. για διεθνή σχολή τουρισμού στην Καλαμάτα
Πριν από 12 δευτερόλεπτα
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου